Модельный ряд Hyundai

Отзыв о Hyundai Venue 2023 года

Автомобиль: Hyundai Venue 2023 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.6 бензин, комплектация - Elegance
Автор: Олександр (Украина, Белая Церковь)   27.02.2024
Расход в городе: 11.0 л/100км, по трассе: 5.7 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Непоганий маленький авто. Достатньо високий для міста, виразна зовнішність, особливо у двох-кольорному варіанті. Збірка досить прийнятна, на рівні з авто вищого класу. Подабається керованість, трохи невистачає потужності щоб по-хасанити, але у місті та спокійні їзді на трасі - потужності більше ніж достатньо. Є режими перемикання стилю водіння, принципі працюють, авто керується по-різному. Беріть одразу максимальну комплектацію з безключовим та адаптивним круїзом, коли брав таких комплектації не було, зараз дуже не вистачає.

Плюсы автомобиля: кліренс. оснащення. керованість. зовнішній вигляд.

Минусы автомобиля: вартість. жорстка підвіска. місця впритик. не поставляються комплектації з люком.

Совет покупателю: спробувати покататися.

Danubecaptain

Назвати відгук корисним я не можу. Зрозуміти, чи подобається автору автомобіль, я не зміг. Наприклад, як розуміти фразу "авто керується по-різному"? З одного боку в мінуси зарахована вартість, з іншого - порада покупцю купувати максимальну комплектацію.

Продажа б/у Hyundai

Hyundai i30 2013 Hyundai i30 10.800$ 2013 106.000 км